Pakkumine on lõppenud

Pane end täna Isilduri vastu proovile

Mängi täna Unibetis Viktor Blomi vastu

Täna avaneb suurepärane võimalus end Unibeti rahalaudades Viktor "Isildur1" Blomi vastu proovile panna. Samuti saad temaga chati-teel vestelda ja vaadata meest Twitchis mängimas. Viktor mängib rahalaudades täna alates kella 15:00st kuni kella üheni öösel välja.Kuidas Blomi vastu mängida?

Viktor avab korraga kuni neli rahalauda (NL50-NL400 ja PL50-PL400) ning vahetab lauda ligikaudu ühe tunni möödudes. Kui mängid samadel panusetasemetel, siis pane tähele, kas näed tema erilist avatari ning pane oma oskused proovile.

Kuidas Blomi Twitchis vaadata?

  • Kogu Viktori mäng kantakse üle Twitchi kanalis: www.twitch.tv/unibetpoker
  • Blom vastab sinu küsimustele ning analüüsib mängu
  • Viktor mängib oma ainulaadse avatariga, mida saad ka endale võita

Sul ei ole veel Unibetis kontot?

Kui sul pole veel Unibeti kontot, ootab sind tervitusboonus, milleks on kuni 100-eurose esimese sissemakse duubeldamine ning tasuta keerutused. Registreeritud kasutajana on sul iga päev võimalus osa saada kasiino turniiridest, nautida lojaalsusboonuseid ja regulaarseid pakkumisi.

VÕISTLE ISILDUR1-ga SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...