Pakkumine on lõppenud

Mängi videopokkerit ja võida Olympus OM-D digikas

Sellel nädalal toimub Pafis Slot Mania kampaania - kui mängid vähemalt euro eest vabalt valitud videopokkerit, võid võita Olympus OM-D digifotoka, mis loositakse kõikide osalejate vahel. Samuti jagatakse viiele mängijale lohutusauhinnaks 20 eurot promoraha.

Kampaanias osalemiseks ei tule teha muud, kui teha end Pafi kasutajaks või logida olemasoleva kontoga sisse ning registreeruda kampaaniale ning mängida enda lemmikut videopokkerit vähemalt ühe euro eest. Slot Mania auhinnaloosis osalemiseks ei piisa demomängude ega promoraha mängude mängimisest.

Pakkumine kehtib 21.-27.juuli 2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...