Pakkumine on lõppenud

Kasseeri oma tasuta spinnid siin!


Mängisid eelmisel nädalal 10 euro eest?

See tähendab, et täna saad mängus Starburst 25 tasuta spinni. Kui Sa seekord tasuta spinne ei saanud, ära muretse. Selle nädala jooksul vähemalt 10 euro eest mängides ootavad need sind juba järgmisel teisipäeval.Kuidas saada tasuta spinne?

  • Logi oma Maria kontole
  • Ava Starburst
  • Kasuta ära oma 25 spriid spinni

Sind ootab tervitusboonus

Kui sul ei ole veel Marias kasutajat, siis ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Nimelt duubeldab kasiino sinu esimese kuni 100-euro suuruse sissemakse ning annab 50 tasuta keerutust NetEnti mängus Starburst.

KASSEERI OMA PRIID SPINNID SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...