Pakkumine on lõppenud

Maria annab pool sissemaksu lisaks

Ilmad on muutumas suvisemaks ning Maria kasiino kutsub sind endaga metsa looduse lummust nautima. Mängi metsateemalisi slotimänge Beetle Frenzy, Crystal Forest, Enchanted Meadow, Enchanted Woods ja/või Trolls 50, 100 või 150 euro eest ja saa järgneval reedel 50% sissemakseboonust summas vastavalt kuni 50, 100 või tervelt 150 eurot!

Näide: Mati mängis oma lemmikut Trolls slotti 100 euro eest ja aktiveeris 50% sissemakseboonuse. Marti maksis sisse näiteks 100 eurot ja sai 50 eurot tasuta juurde. Selleks, et saaksid boonuspakkumisest osa ei tule teha muud, kui registreerida end Maria kasiino kasutajaks, aktiveerida pakkumine ning teha oma esimene sissemakse. Kui oled juba Maria külastaja, siis lihtsalt aktiveeri pakkumine oma konto alt enne sissemakse sooritamist.

Pakkumine kehtib 04.07-10.07.2014

Soovime sulle lõbusaid metsaseiklusi Maria seltsis!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...