Pakkumine on lõppenudNädalalõpu eripakkumine! Maria duubeldab kuni 100-eurose sissemakse

Marial on oma headele mängukaaslastele nädalalõpu eripakkumine. Tee sissemakse summas kuni 100 eurot ja Maria kahekordistab selle. Nii saab näiteks 10 eurost imeväel 20, 50 eurost 100 ning 100 eurost tervelt 200 eurot!

Lihsalt hakka mariakaks või logi sisse juba olemasoleva kontoga oma arvutist või mobiilist ning aktiveeri boonuspakkumine. Seejärel tee oma konto alt kuni 100-eurone sissemakse ja naudi oma lemmikmänge topeltsumma eest.Pakkumine kehtib vaid pühapäevani, ära maga oma võimalust maha!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...