Pakkumine on lõppenudMaria jagab 500 tasuta spinni

Kui keerutad, keeruta Maria kasiinos, sest järgmise nädala jooksul saavad 100 kiiremat, kes õhtul kell 8 oma arvutis või mobiilis päeva mängu avavad, kasseerida oma tasuta spinnid.

Igal päeval on tasuta keerutuste päralt üks zoomäng:

01.08 – Diamond Dogs
02.08 – Dragon Island
03.08 – Eggomatic
04.08 – Piggy Riches
05.08 – Wonky Wabbits
06.08 – Wild Turkey
07.08 – Beetle Frenzy

Selleks, et kampaanias osaleda ei tule teha muud, kui olla mariakas - registreerida end kasutajaks või logida olemasoleva kontoga sisse, olla kiire ja avada õhtul kell 8 päeva mäng ning saadki oma tasuta keerutused, millega õnn proovile panna.

Kampaania kestab 01.-07.08 ajavahemikus 20.00 - 23-59.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...