Pakkumine on lõppenudMaria kingib 10 eurot preemiaraha

Maria jõulukalendrist on avatud taaskordne aken. Mängi täna jackpoti automaatidel Arabian Nights, Mega Fortune Dreams, Mega Moolah ja/või The Dark Knight 50 euro eest ja saa kingiks 10 eurot preemiaraha.

Kuidas osa võtta?

Selleks, et pakkumisest osa saada, ei tule teha muud, kui hakata mariakaks või logida olemasoleva kontoga sisse, aktiveerida koobuspakkumine ning mängida 50 euro eest oma lemmikut jackpotmängu.Mariaga saad mängida nii arvutist kui ka mobiilist aadressil m.mariacasino.ee


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...