Pakkumine on lõppenud

Maria kutsub sind ujuma ja kingib 5 eurot

Maria kasiino suveseiklus algab sellel nädalal rannas, kus on pilvitu taevas, hellitav päike, soe liiv, jahutav merevesi ja kasiinoboonus nende mulisevatele veeautomaatidele Beach, Fishy Fortune, Mermaids Millions, Pearl Lagoon, Reel'em ja/või Subtopia.

Mängi nimetatud slotte tänasest kuni neljapäevani 25 euro eest ja Maria kasiino kingib sulle lisaks 5 eurot rõõmu pikendamiseks. Alustamiseks ei tule teha muud, kui registreerida end Maria kasiino külastajaks, aktiveerida oma konto alt boonuspakkumine ning valida slotimäng, millega vihmasel suveilmal meelt lahutada ning nautida kingiraha lisamänge.

Veemängude kampaania kestab alates 26.06-03.07.2014.

Lisaks ootavad sind igal järgmisel kaheksal nädalal ees uued kuumad boonused ning kopsakad rahalised auhinnad, et suvi oleks Maria seltsis lustlik ja mänguline.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...