Pakkumine on lõppenudMaria saadab teele oma jõulukingid


Maria kasiino saadab koostöös Eestikasiino.com lehega viiele õnnelikule armsa jõulupaki. Selles on jõuluhõngulised sülearvutikott, vihmavari, kraabits, märkmik, pastakas ja paar postkaarti.Kuidas endale kingitus saada?

Selleks ei tule teha muud, kui minna Eestikasiino.com Facebooki lehele, leida viimane postitus, kus pildile kõik kingitused jäädvustatud, panna "like" meie lehele ja kirjutada kommentaaridesse, kas sulle meeldib Maria. Kui sa juba oled meie jälgija sotsiaalmeedias, siis kirjuta lihtsalt kommentaar. Nii lihtne see ongi!

Mine siit Eestikasiino.com Facebooki lehele

Viis kingisaajat loositakse sel pühapäeval, neljandal advendil. Pakid saadame võitjatele lähimasse pakiautomaati või koduukse taha.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...