Marias algab suvi 10 000 eurose turniiriga

Suvi on ametlikult kohal ja Maria kasiino aitab parima aastaaja saabumist võrdväärselt tähistada. Nimelt toimub 6.juunist kuni 26. juunini Globetrotter turiir, mille võidud on enneolematud.

Mänguautomaadid arvutis või nutiseadmes

Mängud Starburst, Mega Fortune, Gonzo's Quest, Twin Spins, Wild Water, Jack and the Bean Stalk and Reel Rush on vaid arvutist mängimiseks. Küll aga saad mänge nagu Starburst, Mega Fortune, Gonzo's Quest, Twin Spins and Big Bang ka oma tahvlist või mobiilist mängida.

Turniirist ja võitudest

Turniiri võidab see õnnelik, kelle tulemused on kahekümne järjestikuse mängu parimad. Globetrotter auhinnad on võimsad. Esimene koht lahkub võistlusest suisa 5000 €-ga ja ka järgmisele kümnele on auhinnasummad magusad.

1 koht 5000 €
2 koht 2500 €
3 koht 1250 €
4 koht 500 €
5 koht 250 €
6-10 koht 100 €

Selleks, et oma suvepuhkus tõeliselt käima lükata ei tule teha muud, kui võtta Maria kasiino suurepärasest turniirist osa.

Ava oma lemmik, naudi mängu ja meie soovime sulle vaid head õnne ning fantastilist suve algust!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...