Marias on slotifestari aeg - iga päev 50 tasuta spinni

Kas sa tunned juba suvelõhna? Meie küll tunneme – ja mitte ainult, me lihtsalt ei jõua selle algust enam ära oodata! Sama tunneb Maria Kasiino, sest suveootust tähistab nende oma suur slotifestival.

Ole valmis keerutama, sest järgmise nelja nädala jooksul on sul absoluutselt iga päev võimalus saada kuni poolsada tasuta spinni Maria Kasiino megamängudes: Starburst, Fisticuffs, Subtopia ja Gonzo's Quest!

Reeglid on lihtsad: naudi Maria Kasiino nädalamänge 20, 50 või 100 euro eest ning saa järgmisel tööpäeval kingituseks vastavalt 10, 25 või tervelt 50 priid keerutamist.

Ja mis veel lahedam – pakkumine kehtib mängimisel nii arvutis kui ka mobiilis aadressil m.mariacasino.ee.

Osalemaks selles vinges kampaanias lihtsalt lisa oma kasutajanimi siia, vajuta salvesta ja hakka aga keerutama!

Mida sellel nädalal mängida?

Viimane piir

Kestab: 5.-11 mai

Mängi: Big bang, Space Wars, Alien Robots, Starburst, Supernova, Space Race

ja saa tasuta keerutused Starburst mänguks!

Maria €100 Tutvumisboonus
+ 50 tasuta spinni
MÄNGI NüüD!

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...