Pakkumine on lõppenudMarias on uued miniturniirid

Maria kutsub sind osalema oma uutel miniturniiridel ning annab võimaluse kasvõi iga päev 100 eurot reaalset raha võita.Igapäevaselt läheb jagamisele kokku 210 eurot:

1. koht 100 €
2. koht 50 €
3. koht 30 €
4. koht 20 €
5. koht 10 €

Kuidas turniiridest osa võtta?

Selleks ei tule teha muud, kui hakata Maria kasutajaks ning mängida minimaalselt 20-sendise panusega 20 järjestikust ringi automaatidel:

Nädalapäev Mobiilis mängitav Arvutis mängitav
Võidukas esmaspäev Mänge pole saadaval Reel Steal, Thief
Jackpoti teisipäev Mega Fortune Dreams Arabian Nights, Geisha Wonders, Super Lucky Frog, Mega Fortune Dreams
Meeletu kolmapäev Flowers Evolution, Wild Water, Elements, Flowers
Seiklusrikas neljapäev Gonzo's Guest, Mytic Maiden Ghost Pirates, Crusade of Fortune, Relix Raiders, Gonzo's Guest, Mythic Maiden
Pöörane reede Starburst Funky Seventies, Groovy Sixties, Super Eighties, Starburst
Kosmiline laupäev Starburst, Magic Portals, Aliens Space Wars, Starburst, Magic Portals, Aliens
Lõõgastav pühapäev Jack and the Beanstalk, Magic Portals Excalibur, Secret of the Stones, Trolls, Dragon Island, Jack and the Beanstalk, Magic Portals

Vali ise, kas naudid kõiki mänge või ainult paari oma lemmikut, kas osaled igal turniiril või lööd kaasa vaid ühel päeval.

Hakka Maria kasutajaks siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...