Mängi Marias


Marias on võiduvõimalus üle kahe korra suurem

Raha peale on alati põnev mängida - olgu siis kasiinomänge või riiklikku lotot. Aga kuna mängime ka lootuses võita, siis tasub heita pilt Eesti Loto aastaaruandesse. Sealt selgub, et kõikide lotopiletite ostusummast läheb võitudeks kõigest alla poole. Oled sa mõelnud, mis võiks olla veebikasiinode võidukoefitsent? Marias on see lausa 96-97%. Niisiis on Maria kasiinos mängides kaks korda tõenäolisem võita kui riikliku lotot mängides.Sul ei ole veel Marias kontot?

Kui sul ei ole veel Maria kasiinos kasutajat, siis ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Nimelt duubeldab kasiino sinu esimese kuni 100-euro suuruse sissemakse ning annab 50 tasuta keerutust NetEnti mängus Starburst.

HAKKA SIIN MARIAKAKS


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...