Õnnelik mängija võitis Mega Fortune Dreams slotikal jackpoti

Õnnelik mängija võitis 4 miljonit eurot

Net Entertainment mängutootja poolt loodud ülimenukas Mega Fortune Dreams tegi järjekordselt ühe õnneliku kasiinokülastaja nelja miljoni euro võrra rikkamaks. Selle 4 009 451€ auhinna näol on tegemist selleaastase suurima jackpotiga.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Veel pole teada, kas suurvõidu omanikuks on eestlane või mõnest teisest rahvusest mängija. Panuse suuruse ja võidu toonud kasiino avaldame niipea, kui info meieni jõuab. Seni aga soovitame jahtida jackpoti teistel NetEnt'i mänguautomaatidel nagu Hall of Gods, Mega Mooalah ja Arabian Nights. Saad oma õnne proovile panna näiteks Maria Casinos, Unibetis või Chanz kasiinos. Kõigis neis saad videoslotte soovi korral ka tasuta keerutada.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Mega Fortune Dreams videoslotist lähemalt

Mega Fortune Dreams progresseeruva jackpotiga mänguautomaadil on viis rullikut ja 20 võiduliini. Videoslotti iseloomustavad põnevad funktsioonid nagu tasuta keerutused, taaskeerutused, asendussümbolid, kordajad ja kolmekordne multiboonus. Mängu temaatikaks on mõistagi rikkus ja luksus, mis peegelduvad ka sümbolites. Mängu sümboliteks on uhked autod, kellad, šampanja ja sõrmused.

Mega Fortune Dreams Touch™ - Net Entertainment
 

Mega Fortune Dreams on teine Mega Fortune mäng, mille Net Entertainment välja on lasknud koos megasuurte jackpoti võimalustega. Mängu graafika ja animatsioonid vingemad kui selle eelkäijal, mistõttu tasub uskuda, et mänguhuvilistes kütab see slot veelgi enam kirgi. Rääkimata jakcpoti võiduvõimalustest, mis on kirjeldamatult suured. Need on summad, mis võivad tõepoolest muuta su elu totaalselt.

Hall of Gods videoslotist lähemalt

Hall of Gods mänguautomaadi näol on tegemist viie rulliku ja 20-võiduliini slotiga NetEnti sulest. Skandinaavia mütoloogiast inspireeritud videoslot viib sind kokku suursuguste kangelastega nagu Thor ja Odin ning hiiglaslik meremadu Midgardi.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Kui tabad teisel, kolmandal ja neljandal rullikul meremao asendussümbolit, laieneb sümbol ka äärmistele rullidele paljastades hiiglasliku mao kogu uhkuses ning suurendades sinu võimalusi luua järgmisi võidukombinatsioone.

Proovi Hall of Gods mängu Unibetis

Mõistagi väärib eraldi esiletoomist mängu progresiivne jackpot. Keskmiselt võidetakse Hall of Gods mänguautomaadil jackpot iga 30 nädala tagant ning võidetakse 6,1 miljonit eurot. Kuna antud mäng on ühendatud võrgustikku, kasvab selle progressiivne jackpot pidevalt ulatues miljonitesse eruodesse. Sina saad oma õnne proovile panna nii vähesega kui seda on 20 eurosenti ning soovi korral võid panustada ka 50-eurot.

Liitudes Unibetiga saad 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...