Pafis võideti Mega Fortune Dreams Touch mobiilislotil suurvõit

Mobiilimänguga võideti üle 100 000€

Juba kümme aastat Pafi klient olnud Rootsi päritolu mees võitis oma lemmikul Mega Fortune Dreams Touch mobiilislotil keerutades 113 913 eurot. “Esimese asjana rääkisin oma naisele. Ta oli sama üllatunud kui mina. Nüüd toimub pulm, mis omal ajal ära jäi," vastas mees kasiino küsimuse peale, et mis too mänguautomaadil võidetud summaga teha plaanib. Nii Eestikasiino kui ka Paf soovivad mehele suurvõidu ja abiellumise puhul veelgi enam õnne!


|


Mega Fortune Dreams täidab unistusi

Unistad muretust muinasjutuelust? Siis pane ka sina oma õnn sellel võrratul jackpoti videoslotil Mega Fortune Dreams proovile ja saa järgmiseks suurvõitjaks. Saad mängu nii tasuta proovida kui ka pärisraha panustega mängida näiteks Pafi veebikasiinos.

Mega Fortune Dreams mänguautomaadi näol on tegemist Mega Fortune videosloti järjega, mida Net Entertainment veelgi täiustanud on. Mängul on lisaks uuele helile ja graafikale ka värsked funktsioonid. Samuti on sellel vähem võiduliine, kui videosloti eelkäijal. Mega Fortune Dreams slotikal on viis rullikut ja 20 võiduliini ning seda iseloomustavad tasuta keerutused, asendussümbolite võidud, võitude kordaja ja boonusmängud. Muidugi mõista on mängu olulisemaks tõmbenumbriks selle progresiivne jackpot.

Vaata siit Mega Fortune Dreams Touch tiiserit

Mega Fortune Dreams Touch™ - Net Entertainment 

Saa liitudes 200 tasuta spinni

Saa Pafiga liitudes 200 tasuta spinni ja 20 eurot tasuta raha

Ava Pafis kasutajakonto ja saa kasiinolt kingituseks 200 tasuta spinni. Selleks, et keerutada Microgaming'u Sun Tide mänguautomaadil, tee esimene vähemalt 10-eurone sissemakse. Peale oma esimese sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta keerutused ootavad sind seal automaatselt. Tasuta spinnide võidud nõuavad kõigest ühekordset läbimängimist.

Teeni lisaks 20 eurot pärisraha

Tee esimese sissemakse järel ka ükskõik millises summas panus Paf kasiino keskkonnas ja saa pärast ennustustulemuste selgumise paari päeva jooksul kasiinolt teade lingiga. Selle avades saad automaatselt 20 eurot reaalset raha.

SunTide videoslotist lähemalt

SunTide Game Promo Video

Microgaming'u uusim Sun Tide videoslot on mõnusalt suvine rullikutekeerutaja. Mängus on viis rullikut, kolm mängurida ja 9 võiduliini ning värvilised sümbolid, mis toovad ka pilvise ilmaga päikeselised võidud koju kätte. Videoslotti iseloomustavad laienevad juhusümbolid ja medaljoni vabasümbolid, mis toovad sulle hulgaliselt tasuta keerutusi. Saad mängu proovida nii tasuta, kui ka panustada nii vähesega kui seda on 9-senti, ent võita võid suisa 75 000€.

Proovi siit ka NetEnt'i videoslotte


Eestikasiino.com