Mega Fortune Dreams tõi Unibetis esimese jackpotivõidu

Eelmisel nädalal võitis õnnelik Unibeti mängija slotiautomaadiga Mega Fortune Dreams 3 318 782 eurot. Nagu mängutootja ja kasiino poolt lubatud, on tegu tõelise unistuste mänguga - peaauhinnad on käega katsutavamad kui ei üheski teises mängus. Tõsi ta on, sest see Net Entertainmenti mäng lisandus Unibeti valikusse kõigest kuu aja eest.

Mega Fortune Dreams on oma eelkäija, Mega Fortune'i, uus ja täiendatud, viie rulliku, kolme rea ja 20 mänguliiniga versioon, mis pakub mugavamat mängimist, paremat graafikat ja selliseid lisafunktsioone nagu:

- wild-sümbolite kordusspinne;
- tasuta spinne võidu kordajate ja lisaspinnidega;
- boonusmängu (suur ruletiratta sarnane õnneratas, mis täidab unistusi)

Tahad ka oma õnne proovile panna?

Selleks ei tule teha muud, kui külastada Uniobeti lehekülge, registreerida end kasutajaks ha hakata mängima!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...