Mega Joker
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 1.00
Võiduliine : 5
Rullikute arv : 3
Hinnang: 5.0 / 5

Mega Joker - väljamakseprotsent kuni 99%

Mega Joker on 3x3 rullikuga ja viie mängureaga ning mitme mündiga videoslot, milles on lihtrežiim, supermeeter režiim ja progressiivne jackpot. Lihtrežiimis saad panuseks panna üks kuni 10 münti. Klõpsates vastava mündi peale, on mängitava mündi väärtuseks kas €0.10, €0.20, 1€, €2, €5 või suisa €10.

Mängu välamakseprotsent selles slotis võib olla suisa 99%. Seda juhul kui panustad Supermeter režiimis maksimaalselt. Nimelt peitub kõrge šanss mänguoskustel: võitude kogumiseks tuleb sul valida panuse suurus ja selle tase. Tasuvus seega sõltub otseselt sinu oskustest. Ühe mündise panusega on sinu teoreeriline tasuvus 76.9%.

Seda videoslotti on võimalik pärisraha peale panustades mängida niisamuti kui lihtsalt ajaviiteks Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Mega Joker mängust lähemalt

Mega Joker on traditsiooniline mänguautomaat, kus lisaks jokkerile on teisteks sümboliteks puuviljad, nagu näiteks kirsid, sidrunid, melonid, ning ka aardekirstud, kellad ja seitsmed. Mäng käib kahel rattal- alumised rullid on tavamängu jaoks, ülemised nn. "supermeeter" rullid on boonusmängu jaoks. 1 kuni 10 eurosed panused saab valida enne keerutuse alustamist - kui see tehtud tuleb vajutada 'Spin' nuppu all paremas nurgas ja mäng võib alata!

Tootja: Net Entertainment
Rullikud: 3x3
Mänguread: 5
Võiduliinid: 5
Boonusmäng: Jah
Panusevahemik: €1.00 – €10.00
Tasuta keerutused: Ei
Progressiivne: Jah
Jackpot: 2000x
Mobiilne versioon: Ei
Automaatrežiim: Jah
Väljamakseprotsent: kuni 99.0%

Progresiivne jackpot

Jackpotti kutsutakse progressiivseks, kuna igast panusest, mis mängu pannakse, läheb automaatselt 3% jackpotile lisaks. Kui üks mänguring võidab teatud jackpoti, lukustatakse jackpot selleks mänguringiks, kindlustades seega, et jackpoti võitmine mitme mängija poolt on tehniliselt võimatu. Mängus näidatud jackpoti väärtuseid esitatakse 30 sekundit hiljem. Erakordselt halval juhul võib esineda olukord, mil nende 30 sekundi jooksul võidetakse kaks jackpoti, misjuhul on teise jackpoti võiduks uus, uuesti kogunema hakanud jackpot, mis võib olla esimesest väiksem. Võidetud jackpotist ja uuesti kogunema hakanud võidufondist saavad teavituse kõik mängu mängijad. Siiski ei saa jackpotti võita mängides tasuta režiimis, vaid ainult raha eest.

Supermeeter režiim

Õnnega koos olles ning tabades maksimaalse panuse ja 5 mänguliiniga mängides võidukombinatsiooni, võid võidu välja võtta või suunduda edasi mängima ülemistele rullidele. Sealse mängu võidud määrab alumistel rullidel võidetud summa suurus. Mängu võid lõpetada igal momendil ning korjata kõik võidud kokku, või mängida, kuni krediit otsa lõppeb, mis juhul suundud tagasi alumistele mängurullidele. Mängusümbolid siin mängus on kirsid, apelsinid, sidrunid, viinamarjad, melonid, kellukesed, seitsmed ja jokker.

Kokkuvõte

Kuigi tegemist on kolme rullikuga Vegase stiilis slotimasinaga, meenutab välimus pigem Inglise pubides leiduvaid puuvilja-slotte, mis paljudele vanematele mängijatele mõnusa nostalgiapuhangu tekitavad. Kindlasti meeldib see mäng pigem traditsionaalsemate mänguautomaatide fännidele, kuid supermeetri režiim võib tunduda põnev ka uutematele mängijatele. Tänu oma suurele tagasimakse protsendile, soovitame võimaluse korral mängida seda maksimaalsete panustega, kui võid seda endale lubada.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...