Pane oma õnn OlyBetis Mega Moolah jackpotimängus proovile


Mega Moolah jackpot on pea 9 miljonit 

OlyBetis on võimalik mängida Microgamingu videolotil Mega Moolah, mille jackpot on hetkel suisa 8,6 miljonit eurot. Nii vägevat jackpoti pole selles mängus juba ammu olnud ning võimalus, et see just Sulle kõige ootamatult hetkel kingitusena sülle kukub, on reaalselt olemas.

Proovi Mega Moolah järele ja pane oma õnn proovile. Mõte viie eurosendisest panusest, mis 8,6 miljoniks euroks kulmineerub, tundub ju üsna ahvatlev? Soovi korral võid proovida ka teisi jackpotiga mänguautomaate nagu näiteks Mega Fortune Dreams, Arabian Nights, Geisha Wonders jt. Sul ei ole veel OlyBetis kontot?

Kui sa ei ole veel OlyBeti kasutaja, ootab sind tervitusboonus. Iga liituja saab pokkeris 500€ boonuse ja kasiinos 100€ boonuse. Boonuse saamiseks mine SIIA ja sisesta sissemaksele kood OLYBETFIRST, mille tulemusel muutub sissemakse kohe kaks korda suuremaks boonusrahaks.

PANE ÕNN SIIN PROOVILE

 

 

 

 

 

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...