Pakkumine on lõppenud

Meistrite Liiga kõrgeima koefitsendi võistlus - kolm parimat jagavad 1000 eurot

Mis muudaks UEFA Meistrite Liiga veel põnevamaks, kui Triobeti kõrgema koefitsendi võistlus, kus kolm paremat jagavad omavahel 1000€ suuruse auhinnafondi?

Kuidas kampaanias osaleda?

- Hakka Triobeti kasutajaks või logi sisse juba olemasoleva kontoga.

- Sisesta spetsiaalne boonuskood CLHOC14 ja tee vähemalt 1€ suurune panus ükskõik millisele Meistrite Liiga kohtumisele. Eeldusel, et tegemist on kombopiletiga, siis peab vähemalt üks panustest olema Meistrite Liiga vastasseis.


Kuidas selguvad parimad?

Kõik võistlejad paigutatakse edetabelisse vastavalt nende kõrgeimale võidukoefitsendile ja võidetud piletite arvu korrutisele (koefitsent x piletite arv) ning kolm parimat jagavad omavahel auhinnaraha 1000€. Esimene koht 600€, teine 300€ ja kolmas 100€.Et põnevust jaguks viimaste mängudeni, premeerib Triobet kohtadel 4-10. paiknevaid võistlejaid peale igat mängudevooru 10€ ergutusrahaga.

Pakkumine kehtib kuni 10. detsember 2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...