Mida mängida?

Enne, kui hakkad otsustama, millisest online kasiino mängust osa võtta, tasub mõelda, mis on su mängimise eesmärgiks? Soovid sa panustada meelelahutuslikul eesmärgil, vaid selleks, et veidi lõõgastuda? Kui jah, sobivad sulle kõik mängud. Kui su mänguhuvi on aga tõsisemate võidusummadega seotud, tasuks sul oma valikuid oluliselt kahandada. Mängud, mis on parimad võitudeks, on blackjack, baccarat ja craps. Neist antud valikutest nõuavad ajakulu nii blackjack kui ka craps, kuna nende edukaks mängimiseks tasub hästi mängustrateegiat tunda.

Baccarat on neist kolmest mängust kõige vähem levinud, kuna sellel on kõrged laualimiidid ning paljud usuvad, et tegu on pigem glamuurse mänguga. Kui sul on kõrge mängukassa ning suuremate summade panustamine üksikuks mänguks pole probleem, tasuks baccarati aga kindlasti mängida. Lisaks sellele, et baccaratis on majal väga väike eelis, on see ka üks lihtsamaid lauamänge, mis endale selgeks teha.

Craps on tavaliselt algaja mänguri jaoks hirmutav, kuna tegu on tempoka ja sotsiaalse mänguga, mis hõimab endas paljusid panustamisvõimalusi ning laiamõõtmelist lauda. Kui aga mänguril on huvi, tasub seda alustuseks just online kasiinos mängida, kuna nii puuduvad ülerahvastatus ja laiamõõtmelised lauad. Samuti on mänguril vabad käed, et otsustada sobiva tempo üle. Enne aga kui alustada veebis mängimist, tasub heita pilk online kasiinodele (Best Online Casinos) ja selgitada välja, millistes neist saab kasutaja piiramatult mängu praktiseerida. Mida enam crapsi mängida, seda lihtsam on harjuda selle erinevate aspektidega ning saada mänguga nii-öelda sina peale. Mängu reeglite ära õppimine on küll aeganõudev tegevus, ent tundes korralikult strateegiat, suurendad oluliselt oma võiduvõimalusi.

Kui armastad rahulikku ning intellektuaalselt mängu, on blackjack justkui sulle loodud. Tegu on absoluutse mängurite lemmikuga, kuna antud lauamäng põhineb oskustel. Nii tuleb mängurile kasuks hea keskendumisvõime ja distsipliin. Mänguks aitab valmistuda blackjacki põhistrateegia; pidades oma kaartidest korralikku ülevaadet, saad sa viia oma odd'sid nii madalale, et sul tekib eelis veebikasiino ees.

Online kasiinomängud, mida mängitakse pigem meelelahutusliku kui suurepäraste võidušanside pärast, on rulett, keno ja mänguautomaadid. Rulett on rahulik mäng, selle laua kujundus on lihtne ning mäng põhineb õnnerattal. Lauas saab teha mitmeid panuseid numbrile või numbrigrupile, millele kuul õnnerattal seisma jääb. Ruleti mängimiseks pole efektiivset strateegiat. Kuidas ka poleks, on rulett üks tõeliselt lõbus mäng, mille väljamaksed võivad olla suured.

Keno on kõigist kasiinomängudest suurima maja eelisega. Tegu on absoluutse õnnemänguga – nagu ka bingo või muud lotomängud, mis ei eelda mängimiseks suuri kihlvedusid. Seepärast on Keno niivõrd hea tuluallikas just online kasiinodele. Kenot mängivad paljud inimesed, mistõttu pole suured jackpotid ka mingi üllatus. Kui sa juhtud olema üks neist üliõnnelikest inimestest, kes Kenoga võidab, teed ilmselt tasa varasemalt kaotatud summad ja rohkemgi veel.

Mänguautomaadid moodustavad online kasiinodes olulise osa. Kui sa soovid mängida lõbusat ja lihtsat mängu, samas omades võimalust võita suurepärane jackpot, on online mänguautomaadid hea valik. Hoolimata sellest, et maja eelis on antud mängude puhul kõrgem, kui mõnes teises kasiinomängus, on tänu tehnoloogia arengule ja erinevatele mänguautomaatidele ka strateegijaid, mida mängur saab kasutada selleks, et oma šanse suurendada.

Kuna mänguautomaatide populaarsus on kasvanud, on ka selle jackpot suurused tohutult tõusnud, küll vaid vähesed saavad progressiivse jackpoti omanikuks. Samas võidavad enamik online mänguautomaatidega mängijad piisavalt, et mängimist jätkata ja mängurlust ennast nautida või kui nad rahast hoolivad, lahkuvad nad mängust, õigel hetkel.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...