Mida teeksid sina, kui võidaksid suurema rahasumma?

Paf helistas ja uuris oma mängijatelt, kes viimase kuu jooksul suurema summa on võitnud, et milline oli nende reaktsioon ning mis nad oma võidurahaga teha plaanivad. Pafi meeskonna sõnul on inimestel alati väga hea meel, kui neile helistatakse, ent aegajalt ikka üllatavad mängijad oma reaktsioonidega. Loe alljärgnevalt kahe võitja reaktsiooni.90 023,21€ võideti Supertotoga 29. märtsil

Enamasti on inimestel raske uskuda, et nad online teel suure rahasumma võitnud on. Päris kindlasti ei ole see nii selle kogenud spordiennustuste tegijaga.

“Mul on kõik hästi. Olen sarnaseid summasid ka varem Supertotoga võitnud. Selles pole midagi erilist. Olen Pafis mänginud juba kümme aastat ja mängin alati Supertotot, sest minu meelest on mul sellega päris head võimalused võitmiseks."

25 349,18€ võideti slotimänguga Cash and Carry 1. aprillil

Pafi teisele suure võidu võitjale oli see vastupidiselt täiesti ebareaalne ja üllatav olukord.

“Peale võidukeerutust olin täielikult šokis. Siis avastasin, et on 1. aprill ja hetkeks pidasin seda aprillinaljaks. Kuid nüüd on võit mul käes ja tunne on nii hea!"

Kuidas reageeriksid sina kui suurema summa võidaksid?

Paf pakub oma uutele mängijatele tervitusboonust. Tegu on slotimängude ja videopokkeri mängijate 100% boonusega kuni 100€ väärtuses. Boonuse saamiseks tuleb huvilisel end Pafi kasutajaks registreerida ning teha oma esimene, vähemalt 10€ suurune sissemakse. Noviitse ootab esmakordsel mängima asumisel lisaks 20 tasuta keerutust.

PANE OMA ÕNN PAFIS PROOVILE


Eestikasiino.com