Miks on online-kraapekaardid paremad kui tavalised?

Lisaks traditsioonilistele kasiinomängudele pakub Maria Kasiino sulle võimalust panna oma õnn proovile kirevaid kraapekaarte kraapides ning erinevalt lotopoes müüdavast, ei pea sa selleks taskutest münte hakkama taga ajama ega küünealuseid puhastama. Ent see pole ainus veebikasiinode kraapekaartide eelis.

Online-kraapekaartide suurimaks trumbiks on teoreetilise väljamakse protsent, mis näiteks mängu 7th Heaven puhul ulatub 93,5%-ni! Vastukaaluks tavalistel, kioskist ostetavatel kraapekatel, on selleks numbriks vaid 50%.

7th Heaven on mitme väljaga kraapekaardimäng, kus võitmiseks on vaja lihtsalt saada ritta 3 seitset.

Ent see pole veel kõik: kui oled uus mariakas, duubelda kasiino sinu esimese sissemakse summas kuni 100 eurot. Nii saad poole rohkem mängida ning sinu võiduvõimalused on kahekordsed.

Head kraapimist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...