Miks online bingo on parem kui tavaline?

Bingo on üks kõige armastatuim mäng, mis on esmalt bingosaalidest teleriekraanidele ja seejärel internetikasiinodesse kolinud. Eestlased on Bingo Lotot lootuses saada kokku nurgaruudud, diagonaalid või mis veel parem - kõik ruudud ja tuua koju korralik bingo võit. Lotokolmapäevades oma nostalgiline võlu, ent internetikasiinos on oluliselt mugavam mängida. On ju selge, et internetis on võimalik bingot mängida hoolimata kellaajast või asukohast. Saad lihtsalt logida arvutist või nutiseadmest kasiinosse ja soetada soodne bingo pilet. Eestis pakuvad bingo mängimise võimalust näiteks Unibet, Maria Casino ja Paf.

Miks on online bingo parem kui tavaline bingo?

Kõigis neis nimetatud kasiinodes saad bingot soovi korral ka tasuta proovida. Online kasiinode operaatorid korraldavad online bingo tubades ka erinevaid pakkumisi ja kampaaniaid, mille raames jagatakse ära tehnikat, reise ja sularaha. Näiteks Pafi kasiinos kogud bingo mängimise eest punkte, millega saad sularaha või teisi auhindu. Samuti on online bingo piletid soodsamad kui näiteks Bingo Loto oma. Veebis saad bingo pileti soovi korral kõigest kümne sendi eest, ent võimalus paarisaja tuhande eurone jackpot võita, säilib hoolimata soodsast pileti hinnast. See teeb online bingo kasumlikumaks ja paremaks, kui tavapärase telebingo.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Traditsioonilisest bingost lähemalt

Bingot mängitakse traditsiooniliselt spetsiaalsetes bingoruumides või hallides. Nendes ruumides on organiseeritud lauad, et mänguritel oleks meeldib oma aega üheskoos sõprade ja tutvusringkonnaga veeta. Tänaseks on bingo mäng küll enamasti ka teleekraanidelt internetti kolinud, ent tutvustame sulle kõige levinumat 90-palliga bingo mängu.

Klassikaliseks bingo mänguks saavad osavõtjad vihiku, mille igal lehel on kuus erinevat kaarti. Kui arvestada kõiki lehtedel olevaid numbreid, on neid kokku 90. Selline mänguvorm on bingomängijate seas kõige enam levinud. Igal kuuel kaardil on 27 kasti, mis on jagatud kolme ritta ning üheksasse tulpa. Kõigis neis on üks number ühest kuni üheksakümneni nii, et ükski number ei kordu.Kõigi 27 ruudu seast on kaartidel 15 sellist ruutu, millel on kindlaks määratud numbrid ehk et kui mängur otsib numbrit 1, asub see esimeses ruudus, mis ühendab rida ja tulpa, samas teistel kaartidel on must ruut seal, kus asub number 1. Mängijatel tuleb sobitada välja loositud numbrid neil kuuel kaardil, mis neile jagatud on. Nii on mänguri peamine eesmärk täita bingokaart nii, et kokku tuleks vajalik kombinatsioon. Võidukombinatsioon võib aga mänguti erineda.

Kaartidel võivad pealkirjaks olla erinevad tähed sõnast bingo (B, I, N, G, O), mille all on numbrid. Näiteks, kui loositakse number 34, tuleb sul see oma ruudustikust üles leida. Juhul, kui su piletil on sama number, tuleb see maha kriipsutada. Mängu põhieesmärk on saada 5 järjestikku numbrit iga “bingo" tähe kohta.

Bingomängudel on erinevad tähised; tähed, majad, U-d, mustad ruudud jne. Nii pea, kui sa saad täis teatud vajaliku mustri, tuleb sul hüüda “bingo", et mäng peatada ajaks, mil su piletit kontrollitakse vastavate ametnike poolt. Juhul, kui sa oled küll nõutud tähised võiduks kokku saanud, aga unustasid hõigata “bingo", läheb mäng edasi seni, kuni järgmine mängur oma vastavad tähised kokku saab ning ise vajaliku sõna välja hüüab. Nii jagad sa võiduraha koos selle teise mänguriga. Auhinnafond jagatakse ka siis, kui mitu mängijat samaaegselt oma võidust teatab.

Miks valida online bingo?


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Nagu öeldud, on populaarne mäng tänaseks eelkõige internetikasiinodesse kolinud. Online bingomängud lasevad sul mängu vastavalt oma soovidele nautida. See tähendab, et saad ise mängimiseks sobivad aja ja koha valida. Pealegi, ei pea sa saalitäie inimeste ees valjult ja kiiresti "Bingo!" hõiskama. Peale selle on interneti bingol ka teisi eeliseid, nagu näiteks:

  • Internetibingo loosimine on kiire, see kestab kümmekond minutit
  • Saad loosimise ajal teiste mängijatega vestlustoas suhelda
  • Saad valida mitmete bingo tubade vahel
  • Saa ise valida sobiva bingo pileti hinna
  • Sinu võidud on seaduslikud ja täiesti maksuvabad
  • Võidud kantakse sinu kontole kohe ja automaatselt
  • Bingo loosimised toimuvad 24/7
  • Saad osa erikampaaniatest ja teistest pakkumistest

Online bingo reeglid

Telebingo ja online bingo reeglid on üsna sarnased. Bingo piletil on samuti 25 ruutu ja sinu eesmärgiks on need kõik täita. Vaid mõnedes bingo mängudes on nurkademäng ja diagonaalmäng asendatud reamänguga. See tähendab, et sul tuleb igas voorus täis saada üks rida, kuni oled täitnud ristikestega kogu mänguvälja. Kui see õnnestub sul 47 või 52 palli jooksul, oled ära teeninud jackpoti. Jackpot võib muuseas ulatuda kümnetesse tuhandetesse eurodesse ning oled selle ära teeninud sõltumata oma soetatud pileti hinnast.

Proovi ka mänguautomaatidel keerutamist


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...