Millal kasiinosse minna?

Paljudel õnnestub kasiinoreisi planeerimine kenasti – nad teavad täpselt, kui palju raha on vaja, mida kaasa pakkida ning mida muud nad peale kasiino külastamise ette võtavad. Küll aga unustatakse tihti oluline aspekt, millal on kasiinode külastamiseks parim aeg, sootuks ära. Kusjuures aja täpne planeerimine kasiinosse minekul on pea sama oluline kui see, et sul ikka raha sinna minnes kaasas oleks. Nagu arvata on, pole olemas universaalselt ideaalset aega selleks, et kasiinosse minna, kuna see sõltub individuaalsetest eelistustest. Jagame sinuga mõningaid tegureid, mis võivad aga kasuks tulla.

Rahu ja vaikus vs müra ja seltskond

Üks esimesi tegureid, mis inimestele pähe tuleb, on kasiinode rahvarohkus. Paljud sooviksid pigem tõelisi masse vältida selleks, et nautida rahumeeli oma lemmikmängu-või aparaati. Kes siis viitsib teiste järele oodata? Samas on alati neid, kes just armastavad meeletuid masse. Noja, mõnus seltskondlik aspekt ühes kihvti atmosfääriga on ju kasiinodes alati kindlustatud.

Pole aga oluline, kumba varianti eelnevalt nimetatust just sina armastad, tuleb vaid teada, et kasiinodes on rohkem rahvast neljapäevast-laupäevani ning pühapäevast kuni kolmapäevani on kasiino paradiisiks neile, kes rahu ja vaikust eelistavad.

Kui aga rääkida teatud kellaaegadest, siis võib kindel olla, et kella 18-24 on kasiinodes palju külastajaid, samas kui hommikul ja päevapoole ei ole just palju inimesi, kes harrastavad sel ajal oma meelt kasiinos lahutada.

Kasiinomängud

Usu või mitte, aga sinu mängu kasumlikkus võib oluliselt sõltuda sellest, kui palju rahvast parasjagu kasiinos on. Eriti juhul, kui su kireks on lauamängud.
Mida rohkem mängijaid on korraga laua taga, seda vähem panuseid saad sina teha. Ja kuna majal on pikas perspektiivis mängijate ees eelis, tasub tähele panna, et vähema inimestega lauas on su eelised oluliselt suuremad, ning võimalused kaotuseks seega väiksemad.

Nagu eelnevalt mainitud, on hea meeles pidada, et mida vähem rahvast kasiinos on, seda vähem aega tuleb sul kulutada selleks, et lõpuks oma laua või mänguautomaadi taha saada. Oodates aga õiget mängu, juhtub tihti, et kasiinokülastaja raiskab nii oma aega kui ka raha, üldse mitte liiga arukalt.

Kasiinos pakutavad hüved (comps)

Kasiinomängijatele meeldib, kui neile midagi tasuta jagatakse – on selleks siis eine, jook või hoopistükkis hotelliruum. Sinu šansid tasuta pakkumisi saada on kindlasti oluliselt suuremad hilisõhtul või vastu varahommikut. Siis, kui tegevustik on veidi maha rahunenud, on sul enam lootust, et keegi kasiinomeeskonnast just sind märkab ning nii on lisahüved kerged tulema.

Muidugi enne, kui keegi sulle üldse midagi jagama hakkab, pead sa neile tunduma potsentsiaalselt hea klient ka edaspidi ning tarvilik on omada kasiino kaarti. Kasiinod eelistavad premeerida pigem oma pidevaid külastajaid, kui neid, kes vaid paaril korral sisse on põiganud.

Meelelahutus

Üks, mis kindlasti paljusid kasiinosse meelitab, on seal pakutav meelelahutus. Alates laval toimuvaga ja lõpetades võimalusega nautida ööklubi mõnusid, lisatakse kogemusele korralikult vürtsi!

Kahjuks ei saa eelnevat nautida keset ööd või hoopistükkis varahommikul. Kui sa aga meelelahutusest nii väga ei hooli ja soovid end mängudele pühendada, tasub just neil tundidel kasiinot külastada. Võimalus oma heasse mängu süveneda on sedasi kordades suurem!

Isiklik graafik

Viimane tegur, millele tasub mõelda enne, kui plaanid käiku kasiinosse on su isiklik ajakava. Selleks, et kasiinoelu täiel rinnal nautida, tasuks sul mõelde etteruttavalt, et sa liialt palju tegevusi oma päevakavva ei võtaks. Kui sul aga taoline aps juhtub, et oled liialt palju tegevusi üheks reisiks planeerinud, võib see sind mängulauas panna liialt muretsema kõrvaliste asjade pärast, mis aga võib lõppeda sellega, et teed prohmakaid.

Kui sa aga võtad vabalt ning planeerid 4-5 päeva kasiinolülastuseks, peaks sul olema seal aega end lõõgastada küll ja veel. Eriti kui mõelda sellele, et sa võid potentsiaalselt raha võita….tundub aja maha võtmine igati tasuv ettevõtmine olevat!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...