MIT meeskond

Kes saaks vastu panna filmile, mida võib iseloomustada reaga "nemad tõestasid, et Las Vegas on võidetav… ja suisa sel moel, et kasiinodest on võimalik välja korjata enam raha, kui üks suudab ette kujutada"? Film nimega "21" räägib just neist tudengitest, kes moodustasid üheskoos MIT meeskonna ning korjasid blackjacki laudades tänu oma matemaatilistele oskustele kasiinodest miljoneid. Loo teeb aga põnevamaks tõik, et tegevustik ei põhine ulmelistel ettekujutlustel, vaid reaalselt sündinud lool. Jeff Ma on selle loo peakangelane. Kes oleks aga osanud eales arvata, et taoline aktsioon ja draama on päriselt ka juhtunud! Muidugi ei tasu unustada, et räägime Hollywoodist, kus nad üldiselt ikka harrastavad niigi hullule loole vungi juurde keeramist. Sel viisil on tehtud filmist piisavalt kommerts teos, kus loo vapustavad sündmused ja pinge on veelgi pöörasemad.

Proovi blackjacki mänge järgmistes kasiinodes:

€ 300 boonus.
500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Film esitleb Ma karakterit läbi üliõpilase Ben Campbelli, kes on tõsimeeli vastu sellele, et teda kaardimaailma tõmmataks. Tegelikkuses oli Ma enam kui õnnelik, kui liitus privaatse kaardimängurite klubiga. Tegi ta seda meelelahutuslikul eesmärgil, mitte lootusega sel viisil Harvardisse sisse saada, nagu see on Beni eesmärk filmis. Tänu klubile avastas noormees enda kaardilugemise talendi ning võitis seeläbi meeletuid summasid. Reaalsusest rääkides, oli antud klubil pikk ajalugu, viies meid ajaloos 1979. aastani. Suudad sa üldse uskuda, et nois võimsates ülikoolides õppisid tudengid kaardilugemise tehnikat ning seda, kuidas kasiinosid blackjackis võita? Ilmselgelt ei anna seda tavapäraste statistika- ja tõenäosuse praktikumidega võrreldagi!

Grupp MIT koosnes kümnest kuni kahekümndest matleetidist (matemaatika atleedist), kes veetsid oma aega meetodeid täiustades. Tegu oli absoluutselt legaalsete võtetega, mis põhinesid vaid matemaatilistel printsiipidel. Neil olid küll spetsiaalsed käemärguanded ja võtmesõnad, mis nad omavahel mängimise ajal käiku lasid. Nii võitiski too nii-öelda tapja-meeskond, mille liikmed süütud välja paistsid, aastate jooksul kasiinodest miljoneid. Ametivõimudel võttis aega aga aastaid, enne kui asjale jälile saadi. Mõistagi polnud kasiinode omanikud hiigelvõitude üle õnnelikud, mis põhjustas ka jõugule mõningaid probleeme.

Arusaadavatel põhjustel lõppeb film sellega, et Hollywoodi kangelane tagastab kogu võidusumma, et end olukorrast päästa. Kes aga annaks miljoneid dollareid päriselus tagasi? Jeff Ma ja tema kaaslased võitsid miljoneid, mis omavahel ära jagati, küll nii, et Jeff-poiss ise sai miljoni enamgi. Arvake, kas ta andis selle tagasi? Nalja kah, muidugi mitte! Nad võitsid ju ometigi summad tänu märkimisväärsetele oskustele, mis olid tehniliselt seaduspärased ja põhinesid matemaatikal. Seega polnud kasiinodel vähimatki õigust mängurite vastu ka kohtusse minna.

Proovi blackjacki – tee seda Paf lehel! Kliki siia, registreeri end kasutajaks ning võta tasuta spinne ning tasuta raha!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...