Pakkumine on lõppenud

Tee Triobetis tasuta mitmikpanus


Triobet kindlustab sinu mitmikpanuse

Tee Triobetis vähemalt 10€ väärtuses mitmikpanus, milles sisaldub vähemalt viis valikut. Kui kaotad selle mitmikpanuse, saad kasiinolt 10€ väärtuses tasuta panuse. Nii saad uue võimaluse suureks võiduks ilma riskimata. Oma tasuta panust saad kasutada ükskõik millise sündmuse jaoks nii veebikasiinos kui ka mobiilses Triobetis.Kuidas kindlustada oma mitmikpanus?

  • Külasta Triobeti kasiinot SIIT
  • Märgi end kampaanias osalejaks
  • Aseta vähemalt 10€ suurune mitmikpanus
  • Tee panuseks vähemalt 5 valikut

Kui sul tuleb meelde kampaanias osaleda alles pärast panuse asetamist, siis saad seda siiski ööpäeva jooksul teha.

Triobetiga liitudes 150€ boonust ja 25 tasuta spinni

Kui sa ei ole veel Triobeti registreerunud kasutaja, siis saad siit kasiinoga liitudes osa tervitusboonusest. Nimelt duubeldab kasiino sinu esimese sissemakse 100% ulatuses kuni 150€ väärtuses ning kingib 25 tasuta spinni Net Entertainment'i mängus Gonzo's Quest.

Tutvu ka teiste NetEnt'i mängudega

Loe siit tutvustust
Loe mängu tutvustust siit
Loe siit tutvustust
Loe siit mängu kohta lisa
Fortune Teller Cosmic Fortune Aliens Gonzo's Quest
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...