Pakkumine on lõppenud

Võida Triobeti mitmikpanusega kuni 10 000-eurone jackpot

Võida mitmikpanusega 2000€ jackpot

Jalgpalli EM-finaalturniiri avamängus kohtuvad Prantsusmaa - Rumeenia. Millisele meeskonnale hoiad sina pöidlaid? Mitmele väravale teed oma panused? Triobet annab Euroopa populaarseima jalgpalliturniiri ajal sulle viis suurepärast võimalust võita üleminev jackpot, mis algab 2000€-st ja võib viimaseks perioodiks olla kasvanud 10 000€-ni. Jackpoti võitmiseks logi oma kasiino kontole või liitu Triobetiga, naudi tervitusboonust ja tee päris raha eest mitmikpanus oma favoriitidele.


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Kuidas võita mitmikpanusega jackpot?

  • Külasta Triobeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta kasiino konto
  • Saa liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Tee päris raha panustega oma lemmikule mitmikpanus
  • Ennusta vähemalt 5-eurose panusega
  • Võida kuni 10 000-eurone üleminev jackpot

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Starburst Touch™ - Net Entertainment
 

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...