Pakkumine on lõppenud

Tee mitmikpanus ja võida kuni 5000 eurone jackpot

Võida mitmikpanusega 5000€ jackpot

Aseta Triobeti spordiennustuses mitmikpanus ja võida kuni 5000-eurone jackpot. Jackpoti võitmiseks on neli erinevat võimalust ning tingimuseks on see, et teed mitmikpanuse või vähemalt 5-eurose mängueelse ennustuse, mis kvalifitseeruvad igas individuaalses perioodis. Kui kõik valikud sinu mitmikpanuses võidavad, saad jackpoti ning see kantakse koheselt sinu kontole sularahana. Võidule ei kehti läbimängimisnõuded.Kuidas võita spordiennustusega jackpot?

  • Külasta Triobeti kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Aseta mitmikpanus kas 1x2 panusetüübile
  • Või tee vähemalt 5€ ennustus enne mängu algust
  • Tutvu lähemalt perioodiliste nõuetega allpool

Kuidas kvalifitseeruda jackpoti võiduks?

Võida Triobetis jackpot

Periood 1: Jackpot 500€

Tee mitmikpanus, mis koosneb kuuest valikust. Saad kombineerida Ukraina Pari-Match Liiga, Inglismaa Premier League ja Venemaa Premier League mänge, mis leiavad aset 16. ja 17. aprillil.

 

 

 

Võida Triobetis jackpot

 

Periood 2: Jackpot 1000€

Tee mitmikpanus, mis koosneb kuuest valikust. Saad kombineerida Hispaania Primera Divisioni ja Saksamaa Bundesliga mänge, mis leiavad aset 23. ja 24. aprillil.

 

 

Võida Triobetis jackpot

 

Periood 3: Jackpot 1500€

Tee mitmikpanus, mis koosneb seitsmest valikust. Saad kombineerida Hispaania Primera Divisioni ja Inglismaa Premier League mänge, mis leiavad aset 7. ja 8. mail.

 

 

Võida Triobetis jackpot

Periood 4: Jackpot 2000€

Tee mitmikpanus, mis koosneb kaheksast valikust. Saad kombineerida Ukraina Pari-Match Liiga, Hispaania Primera Divisioni, Inglismaa Premier League, Saksamaa Bundesliga, Prantsusmaa Ligue 1 ja Itaalia Serie A mänge, mis leiavad aset 14. ja 15. mail.

 

 

Liitu Triobeti spordiennustusega ja saa boonust

Triobet armastab sporti ning annab sulle kingituseks 10€ tasuta spordipanuse. Selleks, et Triobetis ennustada, tuleb sul end esmalt kasiino kasutajaks registreerida ning seejärel teha esimene sissemakse. Edasi mine spordipanuste sektsiooni, vali lemmikspordiala, leia soovitud mäng ning klikka koefitsiendil. Sinu valik lisatakse seejärel kihlveosedelile. Seejärel määra rahasumma, mida soovid panustada ja kinnita ennustus.

Kuidas saada tasuta spordipanus?

  • Külasta Triobeti spordiennustust SIIT
  • Logi kasutajaga sisse või ava konto
  • Tee panus oma lemmikmeeskonnale
  • Triobet annab seejärel sulle tasuta panuse

Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, lisab Triobet omalt poolt juurde 120€. Nii on sul kokku mängimiseks juba 240€.

Vaata siit Starburst mängu tiiserit

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...