Pakkumine on lõppenud

Võiduka mitmikpanusega saad 5 eurot boonusraha

Kas oled Itaalia jalgpalli kõrgeima liiga põnevuskohtumisteks valmis? Serie A alustab hooaja teist veerandit ja poolehoidjad on ootusärevad, sest nii tihedas konkurentsis nagu seda on antud liiga, võib iga eksimus saatuslikuks saada.

Juba tänane pakub rohkelt põnevust ja närvikõdi ning oma osa lisab sellele ka Triobet – nimelt annab kasiino võidukale combopanusele lisaks 5€ boonusraha. Täpselt nii – panusta vähemalt 10€ combopilet kolmele Serie A kohtumisele ja kui kõik läheb planeeritult, premeerib Triobet sind 5 euro võrra suurema võiduga.

Osaleda on lihtne – hakka Triobeti kasutajaks või logi sisse juba olemasoleva kontoga, sisesta spetsiaalne boonuskood SAC1129 ning sea ennast mõnusalt sohvale kaasa elama.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...