Pakkumine on lõppenud

Mobiiliga panustad Eesti-Inglismaa vastasseisule riskivabalt

Kokku oleme inglastega kohtunud kahel korral ja mõlemal puhul on tabloo lõpuvile kõlades meie poolt vaadatuna näidanud numbreid 0:3. No pole hullu, ehk nüüd täna teeme kuulsatel külalistel Lillekülas selja prügiseks ja kui ka ei tee, siis ei kaota sa midagi, sest esimene panus summas 5€ on riskivaba.

Täpselt nii – mobiiliga panustades võid tuule alla teha isegi Inglismaale, sest Triobetil on sulle superpakkumine – sinu panus kuni summas 5€ on läbi mobiilirakenduse panustades Eesti-Inglismaa kohtumisele riskivaba.

Kuidas pakkumisest osa saada?

See on imelihtne. Registreeri end Triobeti kasutajaks või logi sisse juba olemasoleva kontoga, sisesta spetsiaalne boonuskood EURM912 ja tee panus läbi kasiino mobiilirakenduses.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...