Pakkumine on lõppenud

Tasuta Monopoly spinnid

Kuni 125 tasuta Monopoly Megaways spinni

Optibet annab sulle Evolution Gaming live kasiino mängu Monopoly Live mängimise eest tasuta spinne Big Time Gaming Monopoly Megaways slotil.


€ 1 000 boonus.

Kampaania kestab 13. jaanuarist kuni 29. märtsini ning igal nädalal algab kampaania uuesti. Ehk siis kui sa sellel nädalal panustad vaid 50 euro eest, siis järgmisel nädalal läheb see taas nulli. Mis aga positiivne on, on see, et võita võid sa 25 kuni 125 tasuta spinni igal nädalal. Tasuta spinnid jõuavad sinu kontole esmaspäeviti hiljemalt kell 16:00.

25 või 125 spinni, kumb see siis ikkagi on?

Tasuta spinnide arv oleneb sellest, kui palju sa Monopoly Live mängus kokku panustad. Kui sa panustad nädala jooksul vähemalt 100 euro eest, saad sa 25 tasuta spinni. Kui sa aga panustad Evolution Gamingu animeeritud live-kasiino mängus vähemalt 500 euro eest, saad sa aga 125 tasuta spinni.

Tasuta spinnid on kasutatavad Big Time Gamingu Monopoly Megaways slotil, ning need tuleb ära kasutada kolme päeva jooksul pärast sinu kontole jõudmist. Läbimängimise nõue tasuta spinnide võitudel on 1x.

Monopoly Megaways RTP on suhteliselt kõrge, 96.39%, küll aga on tegemist ülimalt kõrge volatiilsusega slotiga.

Liitu Optibetiga ja mängi Monopoli!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...