Pisut kriitikat online kasiinodele

Möödapanekud Eesti online kasiinodes

Eestikasiino.com meeskond külastab kõiki Eesti online kasiinode lehekülgi kui mitte igapäevaselt, siis vähemalt paar korda nädalas. Ja järjest enam on hakanud meelde jääma väga lihtsad vead ja probleemid nende lehekülgedel. Võib-olla ei ole need teemad küll nüüd teab mis olulised, kuna need ei mõjuta ei sinu mängukogemust ega ka kasiino turvalisust, aga meie arvates oleks huvitav need välja tuua sellegipoolest. 

Aegunud kampaaniad

Oleme täheldanud, et nii mõnigi kasiino unustab oma aegunud kampaaniad lehelt eemaldada. Mõnikord võib lõppenud kampaaniaid nende pakkumiste lehel näha veel vaid paar päeva. Samas teistel juhtudel võib augunud kampaaniapakkumine seista ka lausa kasiino esilehel veel kuu aega pärast kampaania lõppemist. 

Mõnikord oleme me kasiinodega ka ühendust võtnud ja nähtut ka nende klienditoega jaganud. Ja siis kuu aega hiljem tähele pannud, et midagi ei ole muutunud.

Loomulikult on sellised pigem harvad näited, aga just tänu sellele on need ka hästi meelde jäänud. Üks kasiino, milles aegunud kampaaniaid kohe kindlasti leida ei ole võimalik, on Kiirkasiino. Ja seda ühel väga lihtsal põhjusel - nad ei tee kampaaniaid.

Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Keeleprobleemid

Mõnes online kasiinos on näha olnud probleeme lihtsate Eesti keelsete viidetega. Näiteks kasutatakse mõne kasiino lehel mobiilirakenduste lehe viitena sõna "ÄPPID". Eestikeelne sõna selle kohta on mobiilirakendused. Aga isegi kui soovida kasutada sõna Äpp, siis selle sõna mitmus on ÄPID. Mitte aga ÄPPID. Antud keeleprobleemi puhul ei ole tegemist just suure probleemiga. Aga seda enam võiks selle pisivea kiiresti ära parandada.

Enamik online kasiino portaale on mitmes keeles. Ja mõnikord oleme tähele pannud ka seda, et mitte igal pool pole tõlget lõpuni viidud. Näiteks oleme näinud Eesti kasiinodes suuri viiteid kasiino kampaaniate lehele. Küll aga kasutatakse Eesti keelse sõna asemel näiteks sõna „KAMPANJAT”.

Lisaks oleme täheldanud ka mitmeid teistsuguseid pikaajalisi probleeme kasiinode põhilehtedel – näiteks on teksti kopeerimise ja kleepimise käigus maha unustatud lause esitähti või koguni paar viimast sõna.

Info uuendamise unustamine

Eesti kasiinod muutuvad vähemal või suuremal määral kogu aeg. Küll aga unustatakse tihtipeale paljud uuendusega seotud teised lisalehed uuendamata jätta. Näiteks muutudes kontovabaks kasiinoks ei uuendata oma makseviiside lehekülge või KKK infot selle kohta. Ja see on vaid üks näide. Reeglina peavad kasiinod vaid ühe väikse muudatuse tegemisel uuesti üle vaatama kümneid ja kümneid erinevaid lehekülgi ja siit need väiksed probleemid tulevadki. Mõni lehekülg unustatakse pea alati muutmata.

Muud möödapanemised erinevates kasiinodes

Eelpool tõime välja eelkõige teemad, mida on kasiinode lehtedel näha olnud juba kuid või aastaid. Aga samuti oleme tähele pannud erinevaid probleeme näiteks kasiinode pakkumistes. Tihti on probleeme pakkumise tingimustest arusaamisega. Mõnikord on aga kahjuks aru saada sellest, et ka kasiinode töötajad ise ei saa neist pakkumistest aru. Ja tuleb ette ka neid momente, kus sama pakkumise kahel järjestikusel real on välja toodud täiesti erinevad läbimängimise tingimused. Kõike seda tuleb ette, aga meie arvates on väga oluline kõik need probleemid kiiresti tuvastada ja seejärel likvideerida. 

Kõige väiksemate möödapanekutega Eesti kasiinod

Me ei saa öelda, et neis kasiinodes kindlasti ühtegi mainitud probleemidest ei esine, aga meie ei ole siiani neis veel ühtki eelpool mainitud probleemi tuvastanud. Ja kuigi tegelikult võiks siia nimekirja panna veel väga mitu nime, siis meie otsustasime siia kirja panna vaid meie lemmikud kontovabad kasiinod.

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.
€ 1 000 boonus ja 100 tasuta spinni.
Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino
Uued pakkumised iga päev

Soovime omalt poolt kasiinodele edu oma töös ja loodame, et edaspidi pööratakse enam tähelepanu ka pisidetailidele.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...