Pakkumine on lõppenud

Osale MPN pokkeriturniiril Marokos

Lenda Pafiga Marokosse pokkeri mängima

Registreeri end Pafi kasutajaks, lae alla Heart pokker ja osale euroste piletitega MPNPT satelliitidel, et võita vägev pokkerireis Marokosse. Päikseselises Mazagan Beach kuurordis saad oma oskused proovile panna juba maailmaklassi pokkeristaaridega MPN 2016 pokkeriturniiril, kus parimate vahel läheb jagamisele 125 000 eurot. Pealegi saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.Kuidas võita pokkerireis?

  • Külasta Pafi online kasiinot SIIT
  • Registreeru tasuta kasiino kasutajaks
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Lae tasuta alla Heart pokker
  • Leia turniiride nimekirjast märksõna MPNPT
  • Kasuta olemasolevat live-pokkeri piletit
  • Või alusta satelliitidel euro eest mängimist
  • Mängi ja võida omale pilet Marokosse
  • Osale 125 000€ auhinnafondiga MPN 2016 pokkeriturniiril

Mis auhinnapaketis sisaldub?

Iga Maroko pokkerireisi paketi väärtus on 1500€ ja selles sisaldub 550€ väärtuses põhiturniiri sisseost. MPN 2016 pokkeriturniiri põhiturniiri garanteeritud auhinnapotis on 125 000€. Samuti saad sisseostu kõrvalturniirile, mille maksumus on muidu 110€.

Lenda Pafiga Marokosse pokkeriturniirile

Paf majutab sind neli ööd Mazagan Beach Resort hotellis, kus on ette nähtud ka hommikusöögid nii sulle kui ka sinu kaaslasele. Kasiino kutsub sind ka tervituspeole, kus saad kohtuda teiste mängijate ja Pafi pokkerimeeskonnaga. Lisaks eelnevale saad kasiinolt ka 250€ reisikulude katteks.

Saa liitudes 200 tasuta spinni

Saa Pafiga liitudes 200 tasuta spinni ja 20 eurot tasuta raha

Ava Pafis kasutajakonto ja saa kasiinolt kingituseks 200 tasuta spinni. Selleks, et keerutada Microgaming'u Sun Tide mänguautomaadil, tee esimene vähemalt 10-eurone sissemakse. Peale oma esimese sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta keerutused ootavad sind seal automaatselt. Tasuta spinnide võidud nõuavad kõigest ühekordset läbimängimist.

Teeni lisaks 20 eurot pärisraha

Tee esimese sissemakse järel ka ükskõik millises summas panus Paf kasiino keskkonnas ja saa pärast ennustustulemuste selgumise paari päeva jooksul kasiinolt teade lingiga. Selle avades saad automaatselt 20 eurot reaalset raha.

SunTide videoslotist lähemalt

SunTide Game Promo Video

Microgaming'u uusim Sun Tide videoslot on mõnusalt suvine rullikutekeerutaja. Mängus on viis rullikut, kolm mängurida ja 9 võiduliini ning värvilised sümbolid, mis toovad ka pilvise ilmaga päikeselised võidud koju kätte. Videoslotti iseloomustavad laienevad juhusümbolid ja medaljoni vabasümbolid, mis toovad sulle hulgaliselt tasuta keerutusi. Saad mängu proovida nii tasuta, kui ka panustada nii vähesega kui seda on 9-senti, ent võita võid suisa 75 000€.

Proovi siit ka NetEnt'i videoslotte


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...