Pakkumine on lõppenud

Võida Unibeti Mystery Friday turniiril osa 5000 eurost

Võida slotiturniiril oma osa 5000€

Unibetis on täna salapärane reede, mis tähendab, et kui keerutad Jokkeri mängudel Dark Joker Rises, Jokerizer ja/või Wicked Circus ning kogud iga eurose panuse eest punkte nii palju, et oled viie parima mängija seas. Kui see sul õnnestub, jagad 5000-eurose auhinnaraha. Osalemiseks logi oma Unibeti kontole ja kogu lemmikule mängule panustades edetabeli punkte. Kui sul ei ole veel Unibeti kontot, saad liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Kuidas turniiril osaleda?

Kogu jokkeri mängudes Mysteri Win võite ja edetabeli punkte, et jagada parimatega 5000-eurone auhinnaraha. Viis parimat mängijat jagavad 4000 eurot ja kuues kuni 25. mängija jagavad ülejäänud 1000 eurot.

  • Külasta Unibeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kontoga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Tee ühe-euroseid panuseid lemmikutel jokkeri mängudel
  • Kogu edetabeli punkte ja saa osa auhinnarahast
  • Kokku läheb 25 parima mängija vahel jagamisele 5000 eurot
  • Kasuta võitu kahe päeva jooksul

Jokerizer - traditsiooniline ja põnev slotimäng

Kui tahad proovida mänguautomaati, mis näib esmapilgul traditsionaalne, ent avab mängides oma varjatud poole ja peidetud üllatused, siis võib selleks olla just Jokerizer. Antud sloti puhul on tegu Skandinaavia päritolu mängutootja Yggdrasil debüüdiga slotiautomaatide maailmas. Jokerizer mäng käib viiel rullil ja sellel on 10 võidukombinatsiooni, millest pooled moodustuvad vasakult paremale ning ülejäänud vastupidi paremalt vasakule.Sind ootavad müstilised jokkeri võidud, kui tabad põhimängu keskmisel rullikul kolme jokkerit ja põnev Jokerizer boonusmäng.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...