Mythic Maiden
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 30
Rullikute arv : 5
Hinnang: 4.0 / 5

Mythic Maiden - läbi õuduste ja huumori võitude poole

Hirmutavad heliefektid, suured ja jälgid ämblikud, kõhedusttekitavad pealuud ja teised morbiidsed tegelased saavad selles NetEnti videoslotis kokku, et sulle läbi õuduste ja huumori võidukombinatsioone luua.

Kui oled seesugusteks seikadeks valmis, siis proovi videoslotti Maria, Pafi või Unibeti veebikasiinodes, kas niisama ajaviiteks või soovi korral reaalse raha peale panustades.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Mythic Maiden on viie rulliku ja 30-panusereaga NetEnti videoslot, milles on asendussümbolid, kordajad ja lisakeerutused. Mängu tegevustik toimub mahajäetud ruumi tolmusel aknal. Toast leiad hulgaliselt elemente, mis sümboliseerivad õudust.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Panuseread: 30
Panus rea kohta: €;0.01 - €;5.00
Panus spinni kohta: €;0.01 - €;180.00
Jackpot: 2000x
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mängija tasuvus: 96.6 %
Välja antud: 2014

Vahast välja lõigatud kaardisümbolid 10, J, Q, K ja A on mängus madalama väärtusega. Kõrgema väärtusega sümboliteks on aga punane kirst, suur ja must ämblik, raamatut hoidev luukere käsi ning kihvadega pealuu. Hajussümboliks on taevakeha orbiit ning asendussümboliks katkisest aknast paistev kuu.

Mängust on olemas ka mobiilne versioon. Vaata siit, kuidas käib Mythic Maiden Touch:

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Kui tabad põhimängus kolme, nelja või viite hajussümbolit, teenid selle eest vastavalt 10, 15 või 30 tasuta keerutust.

  • 5 hajussümbolit = 30 lisakeerutust
  • 4 hajussümbolit = 15 lisakeerutust
  • 3 hajussümbolit = 10 lisakeerutust

Tasuta keerutuste voorus ilmutab end raudne neitsi, kes võib paljastada kuni kümnekordse kordaja ja/või täiendavad kaks tasuta keerutust pärast igat spinni.

Asendussümbol

Väiksema boonusena töötab mängus asendussümbol. Iga kord, kui sinu võidukombinatsioonis on kuu-sümbol, siis korrutatakse tulemus kolmega.

Kokkuvõte

Mythic Maiden on NetEntile kohaselt hea disaini ja kena graafikaga mäng. Tegu on humoorika õudustšeeniga sobitudes temaatika mõttes Halloweeni ajal mängimiseks.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...