Pakkumine on lõppenud

Nädalavahetuse eri! 20 tasuta spinni mobiilis või tahvlis mängimiseks

Tähistamaks nädalavahetuse algust annab Unibet sulle mobiilis või tahvlis mängimiseks tasuta keerutusi. Nii laupäeval kui ka pühapäeval ootavad sind m.unibet.ee lehel kuni 10 tasuta spinni slotil Starburst Touch.

Selleks, et tasuta keerutused endale krahmata ei tule teha muud, kui logida Unibeti mobiiliversiooniga oma kontole Eesti aja järgi kell 12-15 ja 17-19. Mõlemal kellajal saad sa Starbursti slotil mängimiseks 5 tasuta keerutust - päevas teeb see kokku 10 spinni, millega oma õnn proovile panna.

Proovi mobiilne Unibet järele!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...