Pakkumine on lõppenud

Kasseeri oma priid spinnid


Nädalavahetusel ootavad sind 20 tasuta keerutust

Ka sellel nädalavahetusel kostitab Unibet sind kuni 20 tasuta keerutusega mängust Starburst Touch. Selleks ei tule teha muud, kui logida oma mobiilist või tahvlilt Unibeti kontole ja avada nimetatud mäng.Kuidas saada tasuta keerutusi?

Ava Unibeti mobiilikasiino laupäeval ja/või pühapäeval Eesti aja järgi kell 12:00-15:00 ja 17:00-20:00 ning sind ootavad iga tsükli jooksul 5 tasuta keerutust.

Kui sul ei ole veel Unibetis kontot, siis kvalifitseerud 100€ kasiinoboonusele, 50€ spordiennustusse ja 500€ pokkerisse. Lisaks oled oodatud osalema uue mängija turniiridel, mille auhinnafond on iganädalaselt 4000€ ja saad 5 tasuta keerutust mängust Starburst.

LIITU UNIBETIGA KOHE


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...