Proovi uut Illuminous videoslotti Maria Casinos


Naudi futuristlikku Illuminous mängu

Uhiuue Illuminous videosloti näol on tegemist järjekordse Rootsi mängutootja Quickspin'i poolt loodud videoslotiga, mis on tõeline meelelahutus kõigile meeltele. Uut tulijat võib võrrelda selliste eelkäijatega nagu näiteks NetEnt'i ülipopulaarne Starburst või Thunderkick'i Flux

Illuminous videoslotil on viis rullikut, kolm mängurida ja 20 võimalikku võidukombinatsiooni. Seda iseloomustavad lisakeerutused, taaskeerutused ja boonussümbolid. Illuminous on üsna lihtne mäng, et selle tegevustik vahelduv ja kiire, mistõttu ei muutu see ka igavaks. 

Saad oma tulevikuseiklustega alustada kas ajaviiteks mängides või reaalse raha peale panustades Maria kasiinosUnibetis ja Pafis.Vaata siit, kuidas mäng käib MÄNGI SIIT 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...