Pakkumine on lõppenud

Osale Pafi uue videosloti Neon Staxx 5000 euro turniiril


Osale Neon Staxx 5000 euro turniiril

Paf kutsub ajas rändama ja nautima 80-ndate vaibi. Nimelt on kasiinosse saabunud uhiuus NetEnti videoslot Neon Staxx. Selle puhul toimub 5000€ slotimängu turniir. Viie päeva jooksul saavad kõik osalejad kolm tasuta keerutust, kokku 15 piid spinni.Kuidas turniiril osaleda?

Slotimängus Neon Staxx toimub viiel päeval järjest iga päev üks turniir, mille auhinnafondiks on 1000€ turniiri kohta, mis jaguneb 20 parima tulemuse saanud mängija vahel.

Selleks, et turniirile kvalifitseeruda, tuleb sul mängida vähemalt 20 järjestikust keerutust miinimumpanusega 0.20€ keerutuse kohta. Kõik, kes turniirile kvaliifitseeruvad, saavad kingituseks kolm tasuta spinni. Kokku on võimalik saada viie päeva jooksul 15 tasuta keerutust.

Kuidas auhinnad jagunevad?

Auhindade struktuur on järgmine:

1. koht: 300€ + 3 spinni
2. koht: 140€ + 3 spinni
3. koht: 80€ + 3 spinni
4. – 10. koht: 40€ + 3 spinni
11. – 20. koht: 20€ + 3 spinni

Sul ei ole veel Pafis kontot?

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100 euro suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

OSALE TURNIIRIL


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...