Pakkumine on lõppenud

Täna ootavad sind Optibeti Neon Staxx mängus 50 tasuta spinni


Kohe! 50 tasuta spinni Neon Staxx mängus

Optibet tähistab uue Net Entertainmenti mängu Neon Staxx tulekut suurelt andes sulle kuni 200€ sissemakse boonust ja 50 tasuta spinni. Boonuse saamiseks ei tule teha muud, kui vähemalt 20€ sissemakse boonuskoodiga NEONSTAXX.Pärast boonuskoodi kasutamist saad koheselt 50% sissemakseboonuse kuni 200€ väärtuses ja 50 tasuta spinni.

Sul ei ole veel Optibeti kontot?

Optibet annab kõigile uutele klientidele juulis koheselt 5 tasuta spinni.

Kui teed sissemakseboonuskoodiga FIRSTCASINO, saad lisaks veel 45 tasuta spinni ja 100% esimese sissemakse boonuse – summas kuni 200€.

SIIT SAAD 50 TASUTA SPINNI

 

 

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...