Pakkumine on lõppenud

Iga nädal kuni 40 tasuta spinni

NetEnti ruletilaudade õnnenumbrid – 40 tasuta spinni iga nädal!

Betsafe’is on 2020. aasta novembri lõpuni võimalik mistahes NetEnt Live ruletilaudadel mängides võita lisaks kuni 40 tasuta spinni iga nädal.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Selleks, et sellest lahedast kampaaniast osa võtta, on sellega kindlasti vaja esmalt ka liituda. Pärast liitumist ava ESMASPÄEVAL või LAUPÄEVAL mistahes NetEnti live ruleti laud ja panusta vooru kohta vähemalt 1€.

Kuigi Betsafe’i enda tingimused on kirja pandud seekord üsna keeruliselt, siis nii palju kui meie sellest aru saime, ei ole vaja panustada tingimata õnnenumbrile ning samuti ei pea see 1€ panus olema igale valitud numbrile või asukohale, vaid oline on panuse suurus vooru peale kokku.

Soovitame küll kõigil endal Betsafe’i pakkumine samuti läbi lugeda, kuna võib-olla teevad nad oma pakkumisse lähiajal ka mingeid parandusi. Kuna pakkumise lihtsamaks mõistmiseks oleks need kindlasti vajalikud.

Tasuta spinnide saamiseks on vaja oodata, et kuul jääks peatuma just õnnenumbril.

Oktoobri õnnenumbrid on:

  • Esmaspäeviti 10
  • Laupäeviti 33

Novembri õnnenumbrid on:

  • Esmaspäeviti 22
  • Laupäeviti 28

Kui õnnenumber on tabatud, teavitatakse sind 20 tasuta spinni võitmise kohta ka selles samas NetEnti live ruleti lauas, kus sa parasjagu viibid. Kui sa seda teavitust ei saa, siis sa tõenäoliselt pakkumise tingimusi täitnud ei ole ja tasuta spinnid sind ei oota.

Kui sa aga saad teavituse, siis ava Mega Fortune Dreams slot ja hakka aga tasuta spinnima!

Tasuta spinnid on kasutatavad 24 tundi pärast nende saamist ning nende võitudel on vaid ühekordne läbimängimise kohustus. See tuleb ära täita kolme päeva jooksul.

Kuigi Mega Fortune Dreams on progressiivse peavõiduga mäng, siis selle kampaania raames saadud tasuta spinnidega progresseeruvat peavõitu võita võimalik ei ole.

Liitu Betsafe’i õnnenumbrite kampaaniaga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...