Hinnang: 1.0 / 5
Proovi siit tasuta NextGen Gaming videoslotte

NextGen Gaming mängutootja

NextGen Gaming asutati 1999. aastal - ajal, kui online kasiinondus ja videopokker õitsema hakkasid. Oma peakorteriga Londonis ning peamiste levitajatega Sydney'is ja Stockholmis, hõlmab NexGen Gaming ülemaailmset turgu erinevate mängurluslahenduste nii online kui füüsiliste kasiino operaatorite osas.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Erinevalt oma suurtest vendadest, nagu näiteks Playtech ja Microgaming, litsentsib NexGen Gaming oma mängutarkvara pidevalt teistele pakkujatele, nii et mängija võib vabalt keerutada nende videoslotil näiteks Aristocrat'i platvormil jooksva mänguga. NextGen on tootnud teistele rahvusvahelistele ettevõtetele üle sadade mängude ning teeninud oma hea tööga parima mängijakogemuse looja reputatsiooni.

Mängutootja looming on saadaval tasuta mängimiseks näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Pafis. Kõigis neis online kasiinodes saad panustada ka reaalse raha eest.

NextGen Gamingu videoslottidest lähemalt

NextGen Gaming'u mängud toetavad enamike suurte kasiinode tarkvara platvorme ning on mängijate poolt hästi vastuvõetud. Enamasti peetakse neid juhtivate kasiinode nö. tapeedimängudeks, kuna NextGen Gaming'u graafika ja audioelemendid vastavad tihtipeale madalamale standardile, kuna neil puuduvad erilahendused. Küll aga on mängutootja portfoolios mõned äärmiselt vägevad mängud nagu hiljutine Psycho või armastatud Gorilla Go Wild, samuti Doctor Love, Medusa ja Dolphin Reef.

Proovi Psycho videoslotti tasuta

Universal Psycho™ Online Slot
 

Klassikaks saanud Alfred Hitchcocki filmil “Psycho" põhinev videomänguautomaat on täis põnevust. On aeg võtta julgus kokku ja vaadata, kuidas keerutamise ajal üksikust majakesest kõiki Bates'i motelli saabujaid jälgitakse. Psycho on NextGen Gaming'u 25-võiduliiniga videoslot, mida iseloomustavad asendussümbolid, tasuta keerutused ja kuni 40-kordsed võidud. Proovi mängu tasuta Unibetis.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...