Pakkumine on lõppenud

20 tasuta spinni Night sky mängus

20 tasuta spinni Night Sky mängus, IGA PÄEV

Paf lisas oma mänguvalikusse just ühe uue slotimängu nimega Night Sky, ja sellega seoses on neil oma mängijatele ka uus ja hea pakkumine. Nimelt saad selles mängus kuni 10. veebruari südaööni 10€ läbimängimise eest koheselt 20 tasuta spinni samas mängus kasutamiseks. Ja nii üks kord iga päev kuni kampaania lõpuni.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Antud pakkumist on võimalik kasutada iga jumala päev kuni kampaania lõpuni. Ehk siis olenemata sellest, kas sa seal mängus oma panustatud 10 euroga võidad või kaotad, saad sa iga päev sealt läbimängimise nõude täitmisel uued 20 tasuta spinni.

Saadud tasuta spinnide väärtus on 0.10€ ning need tuleb ära kasutada 48 tunni jooksul. Tasuta spinnide võitudel läbimängimise nõue puudub.

Night Sky on Pafi enda mäng, mille RTP ehk mängu keskmine tagasimakse protsent on 97.1%.

Liitu Pafiga ja võta tasuta spinnid!

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...