Pakkumine on lõppenud

Blackjacki boonusena 50 tasuta keerutust

50 tasuta keerutust Gonzo’s Quest slotil

Mängi Ninja kasiinos 500€ eest NetEnti blackjacki laudades ja saad koheselt oma kontole 50 tasuta keerutust slotil Gonzo’s Quest.


Uued pakkumised iga päev

Kvalifitseeruvad NetEnti mängud on Live Perfect Blackjack, Live Ninja Blackjack ning Live Blackjack. Kõigil mängijatel on läbimängimise nõude täitmisel võimalik iga päev (kontrolli detaile Ninja lehelt) saada 50 keerutust ja nii kuni kampaania lõpuni, 6. jaanuarini 2020.

Iga tasuta keerutuse väärtus on 20 senti ning tasuta keerutuste võidud kantakse sinu kontole pärisrahas, ehk siis neile ei kehti mingisuguseid läbimängimise nõudeid. Küll aga tuleks tähele panna, et saadud tasuta keerutused tuleb ära kasutada 7 päeva jooksul, vastasel korral need aeguvad.

Liitu Ninja Casinoga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...