Pakkumine on lõppenud

Ninja Festive Indulgence kampaania tasuta keerutused

50 tasuta Festive Indulgence keerutust

Ninja kasiinost on pühade puhul võimalik saada 50 tasuta keerutust slotil Festive Indulgence. Tasuta keerutuste saamiseks on sul vaja vaid samas mängus neli korda järjest võita.


Uued pakkumised iga päev

Seega tasuta keerutuste saamiseks ei ole vaja muud kui pisut õnne.

Kampaania kestab kuni 5. detsembri südaööni, ning pärast nelja järjestikuse võidu saamist jõuavad tasuta spinnid sinu kontole orienteeruvalt 10 minuti jooksul. Selleks, et tasuta keerutusi näha, on sul vaja mäng ka taaslaadida.

Iga tasuta keerutus on väärt 10 senti ning need on sul vaja ära kasutada 3 päeva jooksul. Tasuta keerutuste võitudel läbimängimise nõudeid ei ole.

Liitu Ninja kasiinoga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...