Pakkumine on lõppenud

Ninja rahasadu

Ninja 50 000€ jõuluseiklus - raha sajab taevast alla!

Ninja jagab 680 juhusliku mängija vahel ära 50 000€. Pakkumine kestab kuni 22. detsembri südaööni ja osalemiseks on vaja vaid mängida valitud slottidel.


Uued pakkumised iga päev

Slottideks on Aldo’s Journey, Sahara Nights, Vikings Go Wild, Tut’s Twister, Wolf Hunters, Seasons, Trolls Bridge, Winter Berries.

Kampaanias osalemiseks on vaja ka sloti avamisel hüpikakna kaudu Liitumise nupule vajutada. Ning arvesse lähevad arusaadavalt vaid pärisrahas tehtud panused. Ühe panusega on võimalik võita maksimaalselt üks auhind, aga üldiselt on kampaania raames hea õnne korral võimalik võita ka mitu auhinda.

Tegemist on Yggdrasili kampaaniaga, milles osalevad mitmed kasiinod.

Kui palju auhindu juba välja on antud ja kui palju neist veel alles on, seda on võimalik alati näha kampaanias osalevate mängude avamisel.

Liitu Ninjaga!

Lisaks Ninjale saad soovi korral samast kampaaniast osa võtta ka näiteks Paf kasiinos


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kampaania auhinnad jagunevad järgnevalt:

Auhindade arv Auhind
1 8000 €
1 5000 €
1 3000 €
2 2000 €
4 1000 €
8 500 €
30 200 €
51 100 €
77 50 €
200 20 €
305 10 €

Liitu kampaaniaga kas Ninja kasiino või Pafi kaudu siin:


Uued pakkumised iga päev

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.


 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...