Pakkumine on lõppenud

Jungle Jim 500 tasuta keerutust

Jungle Jim 500 tasuta keerutust

Ninja Casinos on käimas Jungle Jim and the Lost Sphinx sloti kampaania, milles on võimalik võita kuni 500 tasuta keerutust. Tegemist on uhiuue slotiga, mis on loodud Stormcraft Studios poolt ja saadaval vaid Microgamingu mänge pakkuvates kasiinodes. Mängu RTP on 96.30% ja miinimumpanus on vaid 10 senti.


Uued pakkumised iga päev

Pakkumise detailid

Kokku on kõigil võimalik saada kuni 500 tasuta keerutust. Selleks on aga vaja edukalt täita neli ülesannet ja maksimaalse arvu tasuta spinnide saamiseks on vaja seda teha kaks korda. Esimesed 250 tasuta spinni võid sa saada arvuti kaudu ülesannete täitmisel ja järgmised 250 tasuta spinni saad siis, kui teed täpselt sama ka oma nuhvli kaudu.

Kampaanias osalemiseks on vaja eelnevalt kampaaniaga ka Liituda.

Kampaania ülesanded ja nendega saadavad tasuta spinnide arvud on järgmised:

Jungle Jim kampaania ülesanded

Selles kampaanias Wild’id ehk asendussümbolid arvesse ei lähe. Samuti ei lähe arvesse boonusmängu tasuta keerutustega saadud vajalikud sümbolite kombinatsioonid.

Pakkumise lisadetailid

  • Tasuta keerutusted jõuavad mängija kontole 10 minutit pärast ülesande täitmist.
  • Tasuta keerutused tuleb ära kasutada 7 päeva jooksul.
  • Iga tasuta keerutuse väärtus on 10 senti.
  • Tasuta spinnide võidud on läbimängimise nõudeta. Ehk siis nendega võidetud raha võib soovi korral kasvõi kohe välja võtta.

Liitu Ninjaga!

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...