Pakkumine on lõppenud

50 tasuta spinni live kasiinost iga päev

Mängi live kasiinos ja võta 50 tasuta spinni iga päev

Ninja Casino annab järgneva nelja nädala jooksul kõigile mängijaile võimaluse saada 50 tasuta spinni slotil Butterfly Staxx 2 ja nii iga päev. Tasuta spinnide saamiseks on vaja vaid mängida Ninja live kasiinos valitud laudades kokku vähemalt 500 euro eest. Arvesse minevad mängud on Live Ninja Roulette, Live Ninja Blackjack, NetEnt Live Roulette ja NetEnt Live Blackjack.


Uued pakkumised iga päev

Ja loomulikult on saadud tasuta spinnide võidud koheselt sinu ilma igasuguste pööraste läbimängimise nõueteta. Iga saadud tasuta keerutuse väärtus on 0,25€, seega täites iga päev live kasiino panustamise nõuded on sul võimalik saada iga päev 12,50€ eest tasuta spinne. Mitte just liiga halb pakkumine!

Kampaania kestab kuni 3. veebruari südaööni.

Ole Ninja, keera spinne!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...