Pakkumine on lõppenud

Tasuta keerutused Metsikust Läänest

Tasuta keerutused Metsikust Läänest – 50 kuni 100 spinni päevas

Ninja Casino tegi just Metsiku Lääne väljakutse kõikidele uutele ja ka olemasolevatele mängjatele, mille raames antakse ära 50 kuni 100 tasuta spinni iga päev.


Uued pakkumised iga päev

Tasuta spinnide saamiseks on vaja mängida Metsiku Lääne mänge Wild Wild West, Dead or Alive, ning Dead or Alive 2.

27.-29. jaanuar – Wild Wild West

Jõua selles mängus Pick and Click funktsioonini ning see aktiveerib tasuta keerutuste õnneratta, kus sinu auhinnaks võib olla 5, 10, 15, 20, 25 või siis koguni 50 tasuta keerutust.

30.-31. jaanuar – Dead or Alive

Saa kaks või rohkem Sticky Wildsi mängus Dead or Alive ning aktiveeri sellega tasuta keerutuste õnneratas, kus sul on võimalik võita kuni 75 tasuta keerutust.

1.-3. veebruar – Dead or Alive 2

Suutes aga Dead or Alive 2 mängus saada 4 või enam Scatter sümbolit aktiveerid õnneratta, kus on võimalik võita 10 kuni 100 tasuta keerutust.

Pakkumise lisadetailid

  • Iga mängija saab avada tasuta keerutuste õnneratta ühe korra päevas.
  • Tasuta keerutuste õnneratta avamiseks on vaja mäng ka taaslaadida.
  • Kõik tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja pärisrahas, mis tähendab, et läbimängimise nõuded puuduvad!

Liitu Ninjaga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...