Pakkumine on lõppenud

Tasuta kõrge väärtusega spinnid Ninjalt

Kuni 50 tasuta SuperSpinni IGA PÄEV!

Jõulud on peaaegu käes, ja Ninja Casino annab järgnevatel päevadel sulle võimaluse saada kuni 50 tasuta superspinni väärtusega 2.5€/keerutus ja nii iga päev kuni 23. detsembri südaööni.


Uued pakkumised iga päev

Tõsi, superspinnide õnneratta avamiseks on sul vaja eelnevalt ka enda rahaga korralikult mängida, kuna õnneratas avaneb alles siis, kui oled teinud 200 spinni mängus Secrets of Christmas, panusega vähemalt 2.5€/keerutus.

Kui 200 spinni on tehtud, taaskäivita mäng et aktiveerida õnneratas. Seejärel on sul on võimalik võita 5, 10, 15, 20, 30, või siis 50 superspinni.

Ja mis veel eriti super on – saadud tasuta spinnide võitudel puudub igasugune läbimängimise kohustus.

Pakkumine aegub siis, kui algavad jõululaupäeva esimesed minutid, nii et kiirusta!

Võta pakkumine vastu!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...